Google+
Restaurante vegano vegetarino en Donosti. Km.0

Duque de Mandas 35. Tlf 943 56 17 51   Contacto

Facebook Twitter

Aste Nagusia & Aste Nagusi Pirata 2017

Bertan daukagu Donostiako Aste Nagusia, aurten Abuztuak 12tik 19-ra izango da.

Hona hemen festen egitaraua:

 

Aste Nagusian, egun osoan zehar

EUSKAL HERRIKO NEKAZAL PRODUKTUEN VI. AZOKA BEREZIA
Loiola kalean.

ESKULANGINTZA AZOKA
Vinuesa plazan.

ZURRIOLA STREET FOOD: food trucs, musika….
Kursaaleko terrazetan.

 

Kontzertuak Aste Nagusia 2017 | Conciertos Semana Grande 2017 | Sagüés

– Abuztuak 12 de agosto, larunbata/sábado: LA OREJA DE VAN GOGH
– Abuztuak 13 de agosto, Igandea/domingo: LEGEND BOB MARLEY
– Abuztuak 14 de agosto, Astelehena/lunes: MORAT
– Abuztuak 15 de agosto, Asteartea/martes: LOS MANOLOS
– Abuztuak 16 de agosto, Asteazkena/miércoles: GOZATEGI
– Abuztuak 17 de agosto, Osteguan/jueves: LOS SECRETOS
– Abuztuak 18 de agosto, Ostirala/viernes: RULO Y LA CONTRABANDA
– Abuztuak 19 de agosto, Larunbata/sábado: CHENOA

 

Su artifizialak | 54 CONCURSO INTERNACIONAL DE FUEGOS ARTIFICIALES| Kontxako badian | 22:45

– Abuztuak 12 de agosto, larunbata/sábado: Pirotecnia ACCITANA MARIA ANGUSTIAS S.L. (Granada)
– Abuztuak 13 de agosto, Igandea/domingo: HERMANOS CABALLER PIROTÉCNICOS S.L. (Castelló).
– Abuztuak 14 de agosto, Astelehena/lunes: PIROTECNIA DEL MEDITERRÁNEO (Valencia)
– Abuztuak 15 de agosto, Asteartea/martes: Pirotecnia POLEGGI (Italia)
– Abuztuak 16 de agosto, Asteazkena/miércoles: PIROTECNIA PEÑARROJA S.L. (Castelló)
– Abuztuak 17 de agosto, Osteguan/jueves: LIUYANG NEWYEAR FIREWORKS (China)
– Abuztuak 18 de agosto, Ostirala/viernes: Pirotecnia LÓPEZ S.L. (A Coruña)
– Abuztuak 19 de agosto, Larunbata/sábado: ESPECTÁCULO PIROMUSICAL DE CLAUSURA de mano de PIROTECNIA RICASA (Valencia)

 

Informazio guztia: astenagusia.donostiakultura.eus

 

Aste Nagusi Pirata 2017

Aste Nagusi Pirata 2017

Programazio osoa egunez egun: http://www.donostiakopiratak.eus/

 

PROGRAMA:

12 de agosto, sábado:

  • 16:00: Intxaurrondo kaletik, Martxa periferikoa.
  • 16:30: Txofre plaza, Kainoikada.
  • 17:30: Urgulletik hasita, Kalejira.
  • 19:00: Kaia, Ezkila eta Mattiri ongietorria.
  • 19:30: La Flamenka, Txupinazoa.
  • 20:30: Lasta, Raitx.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas.
  • 23:05: La Flamenka, 3gabe2.
  • 23:30: Trinia, Rukula.
  • 23:55: Lasta, E.H.D.L.M.

13 de agosto, domingo:

  • 11:00: La Flamenka, Erromeria.
  • 11:00: Kixkurra tabernatik, Hamaiketakoa eta erromeria.
  • 11:30: El Matxo, Urgulleko konkista.
  • 12:00: Bernat Etxepare plaza, Estankea abordatu.
  • 12:00: La Flamenka, Argazki Rallya.
  • 13:00: El Matxo, Comida.
  • 14:00: El Matxo, Dantzaldia.
  • 14:00: Bernat Etxepare plaza, Bazkaria eta kantaldia.
  • 16:00: El Matxo, Altxorraren bila.
  • 17:00: Bernat Etxepare plaza, Jolasak.
  • 17:00: La Flamenka, Trivial feminista.
  • 17:00: Trinia, Mus txapelketa.
  • 18:30: Bernat Etxepare plaza, Estankea abordatzea.
  • 19:30: La Flamenka, Desafioa.
  • 20:00: Guardetxea, Erradikalak gara.
  • 20:30: Lasta, Lumi.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 23:05: La Flamenka, Koban + Iseo & Dodosound with the Mousehunters + DJ P3z.
  • 23:30: Lasta, Alvva + Manci.
  • 23:30: Trinia, Gu geu.

14 de agosto, lunes:

  • 08:00: Kaiarriba, Baltsen muntaketa hasiera.
  • 14:00: Zuloaga plaza, Comida.
  • 17:00: Kaiarriba, Abordatzera!
  • 17:30: Trinia, Serrulla.
  • 18:00: Kontxako pasealekutik, Txaranga/kalejira.
  • 20:00: La Flamenka, Huntza.
  • 20:30: Lasta, Urban 13.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 23:05: La Flamenka, Esne Beltza.
  • 23:30: Trinia, Mikel Karton.
  • 23:55: Lasta, Flaca.

15 de agosto, martes:

  • 10:00: Zurriola, Albardatzera!
  • 11:00: Lasta, Bigarren eskuko azoka.
  • 13:30: La Flamenka, Bazkari kultura anitza.
  • 14:00: Txofre plaza, Comida.a.
  • 16:30: Txofre plaza, Bingoa eta jolasak.
  • 16:30: La Flamenka, Gazte olinpiadak.
  • 16:30: Intxaurrondo kaletik, KaleFestara martxa..
  • 17:00: Lasta, Giza futbolina.
  • 17:00: Bernat Etxepare plaza, Jolasak.
  • 18:00: La Flamenka, KaleFesta.n!
  • 20:30: Lasta, Asier Beramendi.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 22:30: Guardetxea, Ubarroi gaua.
  • 23:05: La Flamenka, Lágrimas de Sangre + Bad Sound System eta lagunak.
  • 23:30: Trinia, Trigger.
  • 23:55: Lasta, Orphidal.

16 de agosto, miércoles:

  • 10:00: Trinia, Hockey tailerra.
  • 11:00: Ospitala, Ospitalera bisita.
  • 12:30: La Flamenka, Gaiteroekin kalejira..
  • 16:00: La Flamenka, Jolasak..
  • 17:00: Urgull, Parkour.a.
  • 19:00: Lasta, Apirileko feriya ta ole!
  • 19:00: La Flamenka, Txaranga eta Eskandalizatu!
  • 19:00: Lasta, Sonakay.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 22:00: Guardetxea, Sardiñerria.
  • 23:00: Trinia, Bertso musikatuak.
  • 23:05: La Flamenka, Las Tea Party Woman Powah.
  • 23:30: Lasta, DJ Keko + DJ Pari.
  • 23:30: Trinia, Tajon Prieto y los Kuajalotes.

17 de agosto, jueves:

  • 11:00: La Flamenka, Oka erraldoia.
  • 12:00: La Flamenka, Vermuta gurdi mugikorrean.
  • 12:00: La Flamenka, Kantujira.
  • 13:00: Lasta, Bazkaria eta erakusketa.
  • 13:30: La Flamenka, Comida.
  • 14:30: Trinia, Comida.
  • 15:00: La Flamenka, Ipuin kontakizunak + kontzertua.
  • 16:00: Lasta, Euskaraokea.!
  • 17:00: Kaiarriba, Abordatze Txikia.
  • 17:00: La Flamenka, Bizifesta.
  • 17:30: Trinia, Bertso saio musikatua.
  • 18:00: La Flamenka, Muxikoak..
  • 18:00: Lasta, Maskarrada.
  • 19:00: Lasta, Txapelketa mojitEroa.
  • 19:00: La Flamenka, Trivial erraldoia.
  • 19:30: Trinia, Physis versus Nomos.
  • 20:00: Lasta, MojitEro jaia.!
  • 20:00: Lasta, Ni yuta ni tuya + Pintxe Pendejak.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 22:30: Letaman gaztetxea, Cena y conciertos.
  • 23:05: La Flamenka, Ze esatek! + Juantxo Skalari.
  • 23:30: Lasta, Atodamadre + A. Gaultier.
  • 23:30: Trinia, The Burns.

18 de agosto, viernes:

  • 13:00: La Flamenka, Mozorro bazkaria + mikro irekia.
  • 18:00: Guardetxea, Desheterosexualizazio tailerra.!
  • 18:00: Lasta, Playback lehiaketa.
  • 19:00: La Flamenka, Beste Bi DJ ibiltaria.
  • 20:00: La Flamenka, Tamborrada.
  • 20:00: La Flamenka, Enkartelada, vals-a eta reenkartelada.
  • 21:00: Guardetxea, Cena erótica.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 22:00: Trinia, Verbena.
  • 23:05: La Flamenka, Pelax + El Drogas.
  • 23:30: Lasta, Frances Be + DJ Magnolia.
  • 23:30: Trinia, DJ Dultze Meneo.

19 de agosto, sábado:

  • 11:00: La Flamenka, Bizikrossa.
  • 12:00: La Flamenka, Txabolo montaketa.
  • 14:00: La Flamenka, Comida.
  • 16:30: La Flamenka, Enkantea.
  • 18:00: Lasta, Mexikortxo Band.
  • 19:30: Guardetxea, Sesión de cine
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 23:05: La Flamenka, Tximeleta.
  • 23:05: Trinia, Letxuga Fresk.
  • 23:55: Lasta, Telmo Trenor .
  • 23:55: Trinia, La Jodedera.

20 de agosto, domingo:

  • 14:00: Letaman gaztetxea, Comida.
  • 14:00: Marruma elkartea, Comida.
  • 17:00: Bulea, Irrikitaldia.

 

 

 

La Flamenkako kontzertuak – Aste Nagusi Pirata 2017

 

Donostiako Piratak 2017 Triniko Egitaraua

 

 

Aste Nagusi Pirata 2016

Ondo pasa!!! 🙂

 

Aste Nagusia & Aste Nagusi Pirata 2016

Bertan daukagu Donostiako Aste Nagusia, aurten Abuztuak 13tik 20-era izango da.

Hona hemen festen egitaraua:

 

 

Aste Nagusian, egun osoan zehar

EUSKAL HERRIKO NEKAZAL PRODUKTUEN V. AZOKA BEREZIA
Loiola kalean.
Antolatzailea: Behemendi.

 

ESKULANGINTZA AZOKA
Gabiltza artisau elkartearen eskutik, Vinuesa plazan.

 

ZURRIOLA KULTURA IREKIA: ARGENTINA, BRASIL, BRETAINIA, EUSKAL HERRIA, ERRIOXA, TURKIA… musika, haurrentzako tailerrak….
Kursaaleko terrazetan.
12,00etatik 02,30etara, Food Trucks.

 

Kontzertuak Aste Nagusia 2016 | Conciertos Semana Grande 2016 | Sagüés

Aste Nagusia 2016 Programación
Egitaraua osoa pdf formatoan | Programación íntegra en formato pdf

– Abuztuak 13 de agosto, larunbata/sábado: Efecto Pasillo
– Abuztuak 14 de agosto, Igandea/domingo: Ken Zazpi
– Abuztuak 15 de agosto, Astelehena/lunes: Fangoria
– Abuztuak 16 de agosto, Asteartea/martes: Sweet California
– Abuztuak 17 de agosto, Asteazkena/miércoles: Celtas Cortos con la Irun Hiria Musika Banda
– Abuztuak 18 de agosto, Osteguan/jueves: Antonio Orozco
– Abuztuak 19 de agosto, Ostirala/viernes: Protocolo Kaoshy/Fiestas Megastar FM
– Abuztuak 20 de agosto, Larunbata/sábado: musical ‘Michael Jackson, la leyenda’

 

Su artifizialak | 53 CONCURSO INTERNACIONAL DE FUEGOS ARTIFICIALES| Kontxako badian | 22:45

– Abuztuak 13 de agosto, larunbata/sábado: ALPHA PYRO piroteknia (Frantzia).
– Abuztuak 14 de agosto, Igandea/domingo: ASTONDOA piroteknia (Areatza-Bizkaia)
– Abuztuak 15 de agosto, Astelehena/lunes: NANNA piroteknia (Florentzia-Italia)
– Abuztuak 16 de agosto, Asteartea/martes: DISCOMFA piroteknia (Madril)
– Abuztuak 17 de agosto, Asteazkena/miércoles: ENIGMA FIREWORKS piroteknia (Plovdiv-Bulgaria)
– Abuztuak 18 de agosto, Osteguan/jueves: LOPEZ piroteknia (Santiago de Compostela)
– Abuztuak 19 de agosto, Ostirala/viernes: GRUPO LUSO piroteknia (Lisboa-Portugal).
– Abuztuak 20 de agosto, Larunbata/sábado: SU ARTIFIZIALAK. AMAIERAKO IKUSKIZUN PIROMUSIKALA, RICASA PIROTEKNIA (Valentzia) eta HONDARRIBIAKO HIRIA MUSIKA BANDAren eskutik

 

Aste Nagusi Pirata 2016

 

– Abuztuak 15 de agosto, Astelehena/lunes: 17:00 Txupinazoa eta Abordatze hasiera

 

Donostia abordatzea Aste Nagusi Pirata Donostia

 

Aste Nagusia Pirata La Flamenka egitaraua 2016

 

Aste Nagusia Pirata La Trini egitaraua 2016

Aste Nagusi Pirata 2016

Ondo pasa!!! 🙂

 

Ama birjina bezperako menua | Menú víspera de la virgen

Ama Birjina bezperako menua | Menú víspera de la virgen

Egun berezi batek…

menu berezi bat merezi du.

 

Hona hemen gure proposamena.

 

Egin ezazu zure erreserba 943 56 17 51 telefonoan

 

 

 

Un día especial…
se merece un menú especial.

 

Haz tu reserva en el 943 56 17 51

 

#Izanpirata

Ondo pasa!!! 🙂

 

Footer background
Duque de Mandas, 49. Egia
">
info@veganvegetariankm0.com
943 56 17 51

Drop us a line

Yay! Message sent. Error! Please validate your fields.
Clear
© 2014 Vegan Vegetarian Km O Donostia | San Sebastián . All rights reserved. | | Diseño by Ne diseinuk