Google+
Restaurante vegano vegetarino en Donosti. Km.0

Duque de Mandas 35. Tlf 943 56 17 51   Contacto

Facebook Twitter

Header background

Gure blog gunea | Nuestro Blog

Km.0 Elkargunea Donostian
Km.0 un punto de encuentro
en San Sebastián

Aste Nagusia & Aste Nagusi Pirata 2017

2 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Buffer 2 2 Flares ×

Bertan daukagu Donostiako Aste Nagusia, aurten Abuztuak 12tik 19-ra izango da.

Hona hemen festen egitaraua:

 

Aste Nagusian, egun osoan zehar

EUSKAL HERRIKO NEKAZAL PRODUKTUEN VI. AZOKA BEREZIA
Loiola kalean.

ESKULANGINTZA AZOKA
Vinuesa plazan.

ZURRIOLA STREET FOOD: food trucs, musika….
Kursaaleko terrazetan.

 

Kontzertuak Aste Nagusia 2017 | Conciertos Semana Grande 2017 | Sagüés

– Abuztuak 12 de agosto, larunbata/sábado: LA OREJA DE VAN GOGH
– Abuztuak 13 de agosto, Igandea/domingo: LEGEND BOB MARLEY
– Abuztuak 14 de agosto, Astelehena/lunes: MORAT
– Abuztuak 15 de agosto, Asteartea/martes: LOS MANOLOS
– Abuztuak 16 de agosto, Asteazkena/miércoles: GOZATEGI
– Abuztuak 17 de agosto, Osteguan/jueves: LOS SECRETOS
– Abuztuak 18 de agosto, Ostirala/viernes: RULO Y LA CONTRABANDA
– Abuztuak 19 de agosto, Larunbata/sábado: CHENOA

 

Su artifizialak | 54 CONCURSO INTERNACIONAL DE FUEGOS ARTIFICIALES| Kontxako badian | 22:45

– Abuztuak 12 de agosto, larunbata/sábado: Pirotecnia ACCITANA MARIA ANGUSTIAS S.L. (Granada)
– Abuztuak 13 de agosto, Igandea/domingo: HERMANOS CABALLER PIROTÉCNICOS S.L. (Castelló).
– Abuztuak 14 de agosto, Astelehena/lunes: PIROTECNIA DEL MEDITERRÁNEO (Valencia)
– Abuztuak 15 de agosto, Asteartea/martes: Pirotecnia POLEGGI (Italia)
– Abuztuak 16 de agosto, Asteazkena/miércoles: PIROTECNIA PEÑARROJA S.L. (Castelló)
– Abuztuak 17 de agosto, Osteguan/jueves: LIUYANG NEWYEAR FIREWORKS (China)
– Abuztuak 18 de agosto, Ostirala/viernes: Pirotecnia LÓPEZ S.L. (A Coruña)
– Abuztuak 19 de agosto, Larunbata/sábado: ESPECTÁCULO PIROMUSICAL DE CLAUSURA de mano de PIROTECNIA RICASA (Valencia)

 

Informazio guztia: astenagusia.donostiakultura.eus

 

Aste Nagusi Pirata 2017

Aste Nagusi Pirata 2017

Programazio osoa egunez egun: http://www.donostiakopiratak.eus/

 

PROGRAMA:

12 de agosto, sábado:

  • 16:00: Intxaurrondo kaletik, Martxa periferikoa.
  • 16:30: Txofre plaza, Kainoikada.
  • 17:30: Urgulletik hasita, Kalejira.
  • 19:00: Kaia, Ezkila eta Mattiri ongietorria.
  • 19:30: La Flamenka, Txupinazoa.
  • 20:30: Lasta, Raitx.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas.
  • 23:05: La Flamenka, 3gabe2.
  • 23:30: Trinia, Rukula.
  • 23:55: Lasta, E.H.D.L.M.

13 de agosto, domingo:

  • 11:00: La Flamenka, Erromeria.
  • 11:00: Kixkurra tabernatik, Hamaiketakoa eta erromeria.
  • 11:30: El Matxo, Urgulleko konkista.
  • 12:00: Bernat Etxepare plaza, Estankea abordatu.
  • 12:00: La Flamenka, Argazki Rallya.
  • 13:00: El Matxo, Comida.
  • 14:00: El Matxo, Dantzaldia.
  • 14:00: Bernat Etxepare plaza, Bazkaria eta kantaldia.
  • 16:00: El Matxo, Altxorraren bila.
  • 17:00: Bernat Etxepare plaza, Jolasak.
  • 17:00: La Flamenka, Trivial feminista.
  • 17:00: Trinia, Mus txapelketa.
  • 18:30: Bernat Etxepare plaza, Estankea abordatzea.
  • 19:30: La Flamenka, Desafioa.
  • 20:00: Guardetxea, Erradikalak gara.
  • 20:30: Lasta, Lumi.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 23:05: La Flamenka, Koban + Iseo & Dodosound with the Mousehunters + DJ P3z.
  • 23:30: Lasta, Alvva + Manci.
  • 23:30: Trinia, Gu geu.

14 de agosto, lunes:

  • 08:00: Kaiarriba, Baltsen muntaketa hasiera.
  • 14:00: Zuloaga plaza, Comida.
  • 17:00: Kaiarriba, Abordatzera!
  • 17:30: Trinia, Serrulla.
  • 18:00: Kontxako pasealekutik, Txaranga/kalejira.
  • 20:00: La Flamenka, Huntza.
  • 20:30: Lasta, Urban 13.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 23:05: La Flamenka, Esne Beltza.
  • 23:30: Trinia, Mikel Karton.
  • 23:55: Lasta, Flaca.

15 de agosto, martes:

  • 10:00: Zurriola, Albardatzera!
  • 11:00: Lasta, Bigarren eskuko azoka.
  • 13:30: La Flamenka, Bazkari kultura anitza.
  • 14:00: Txofre plaza, Comida.a.
  • 16:30: Txofre plaza, Bingoa eta jolasak.
  • 16:30: La Flamenka, Gazte olinpiadak.
  • 16:30: Intxaurrondo kaletik, KaleFestara martxa..
  • 17:00: Lasta, Giza futbolina.
  • 17:00: Bernat Etxepare plaza, Jolasak.
  • 18:00: La Flamenka, KaleFesta.n!
  • 20:30: Lasta, Asier Beramendi.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 22:30: Guardetxea, Ubarroi gaua.
  • 23:05: La Flamenka, Lágrimas de Sangre + Bad Sound System eta lagunak.
  • 23:30: Trinia, Trigger.
  • 23:55: Lasta, Orphidal.

16 de agosto, miércoles:

  • 10:00: Trinia, Hockey tailerra.
  • 11:00: Ospitala, Ospitalera bisita.
  • 12:30: La Flamenka, Gaiteroekin kalejira..
  • 16:00: La Flamenka, Jolasak..
  • 17:00: Urgull, Parkour.a.
  • 19:00: Lasta, Apirileko feriya ta ole!
  • 19:00: La Flamenka, Txaranga eta Eskandalizatu!
  • 19:00: Lasta, Sonakay.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 22:00: Guardetxea, Sardiñerria.
  • 23:00: Trinia, Bertso musikatuak.
  • 23:05: La Flamenka, Las Tea Party Woman Powah.
  • 23:30: Lasta, DJ Keko + DJ Pari.
  • 23:30: Trinia, Tajon Prieto y los Kuajalotes.

17 de agosto, jueves:

  • 11:00: La Flamenka, Oka erraldoia.
  • 12:00: La Flamenka, Vermuta gurdi mugikorrean.
  • 12:00: La Flamenka, Kantujira.
  • 13:00: Lasta, Bazkaria eta erakusketa.
  • 13:30: La Flamenka, Comida.
  • 14:30: Trinia, Comida.
  • 15:00: La Flamenka, Ipuin kontakizunak + kontzertua.
  • 16:00: Lasta, Euskaraokea.!
  • 17:00: Kaiarriba, Abordatze Txikia.
  • 17:00: La Flamenka, Bizifesta.
  • 17:30: Trinia, Bertso saio musikatua.
  • 18:00: La Flamenka, Muxikoak..
  • 18:00: Lasta, Maskarrada.
  • 19:00: Lasta, Txapelketa mojitEroa.
  • 19:00: La Flamenka, Trivial erraldoia.
  • 19:30: Trinia, Physis versus Nomos.
  • 20:00: Lasta, MojitEro jaia.!
  • 20:00: Lasta, Ni yuta ni tuya + Pintxe Pendejak.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 22:30: Letaman gaztetxea, Cena y conciertos.
  • 23:05: La Flamenka, Ze esatek! + Juantxo Skalari.
  • 23:30: Lasta, Atodamadre + A. Gaultier.
  • 23:30: Trinia, The Burns.

18 de agosto, viernes:

  • 13:00: La Flamenka, Mozorro bazkaria + mikro irekia.
  • 18:00: Guardetxea, Desheterosexualizazio tailerra.!
  • 18:00: Lasta, Playback lehiaketa.
  • 19:00: La Flamenka, Beste Bi DJ ibiltaria.
  • 20:00: La Flamenka, Tamborrada.
  • 20:00: La Flamenka, Enkartelada, vals-a eta reenkartelada.
  • 21:00: Guardetxea, Cena erótica.
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 22:00: Trinia, Verbena.
  • 23:05: La Flamenka, Pelax + El Drogas.
  • 23:30: Lasta, Frances Be + DJ Magnolia.
  • 23:30: Trinia, DJ Dultze Meneo.

19 de agosto, sábado:

  • 11:00: La Flamenka, Bizikrossa.
  • 12:00: La Flamenka, Txabolo montaketa.
  • 14:00: La Flamenka, Comida.
  • 16:30: La Flamenka, Enkantea.
  • 18:00: Lasta, Mexikortxo Band.
  • 19:30: Guardetxea, Sesión de cine
  • 21:00: Trinia, Cenas musicadas
  • 23:05: La Flamenka, Tximeleta.
  • 23:05: Trinia, Letxuga Fresk.
  • 23:55: Lasta, Telmo Trenor .
  • 23:55: Trinia, La Jodedera.

20 de agosto, domingo:

  • 14:00: Letaman gaztetxea, Comida.
  • 14:00: Marruma elkartea, Comida.
  • 17:00: Bulea, Irrikitaldia.

 

 

 

La Flamenkako kontzertuak – Aste Nagusi Pirata 2017

 

Donostiako Piratak 2017 Triniko Egitaraua

 

 

Aste Nagusi Pirata 2016

Ondo pasa!!! 🙂

 

2 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Buffer 2 2 Flares ×
Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Footer background
    Duque de Mandas, 35. Egia
    43º 18' 58'' N
    1º 58' 33'' O
    ">
    info@veganvegetariankm0.com
    943 56 17 51

    Drop us a line

    Yay! Message sent. Error! Please validate your fields.
    Clear
    © 2014 Vegan Vegetarian Km O Donostia | San Sebastián . All rights reserved. | | Diseño by Ne diseinuk